"Укренерго" ініціює інвестиційний спір із Росією щодо своїх активів у Криму

Глава "Укренерго" Всеволод Ковальчук оцінив кримські активи компанії в 1 млрд доларів

Фото з відкритих джерел

"Укренерго" вручила низці посадових осіб РФ письмові повідомлення про інвестиційний спір щодо активів компанії в Криму. Про це повідомив глава "Укренерго" Всеволод Ковальчук у Facebook.

Згідно з його заявою, документи було передано главі МЗС РФ Сергію Лаврову, міністру фінансів Антону Сілуанову, міністру юстиції Олександру Коновалову, прем'єр-міністру Дмитру Медведєву і президенту Володимиру Путіну.

Новини за темою: "Нафтогаз" через суд вимагатиме арешту європейських активів "Газпрому"

Сторону "Укренерго" в суперечці будуть представляти фахівці міжнародної юридичної компанії Covington & Burling LLP, яка раніше вже працювала в рамках аналогічного спору з "Нафтогазом". При цьому, підкреслив Ковальчук, якщо спір не буде вирішено мирно до вересня поточного року, "Укренерго" звернеться в Міжнародний арбітраж.

"Тільки наша кримська електромережу коштує близько 1 млрд доларів. Це тисячі ліній електропередач, десятки електричних підстанцій і багато чого ще, не кажучи вже про два пансіонати, де раніше оздоровлювались українські енергетики", - заявив Ковальчук.

Новини за темою: "Газпром" зарезервував 4,7 млрд доларів для виплат "Нафтогазу" за рішенням Стокгольмського арбітражу, - ЗМІ

"Наш позов буде стосуватися не тільки майна, яке ми втратили внаслідок анексії півострова, але й доходів, які недоотримали через ці втрати", - уточнив він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів