"Українська залізнична швидкісна компанія" недоотримала 18 млн гривень через колишні договори на розміщення реклами

Фото з відкритих джерел

Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" протягом трьох років недоотримувала дохід через договори на рекламу з компаніями "Ай Ком" та "Офісер". За даними УЗШК, втрати склали понад 18 млн гривень. Про це повідомляє ІА "Українські новини" з посиланням на  інтернет-видання "Апостроф", посилаючись на відповідь УЗШК на інформаційний запит.

Зазначені договори було підписано з цими компаніями в листопаді 2015 року, середньомісячна сума надходжень УЗШК склала 336,4 млн грн.

"У червні-липні 2018 року філії "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця"  вдалося в 2,4 рази збільшити дохід від передачі прав на розміщення реклами та публікацію бортового видання новому контрагенту. Після завершення терміну дії договорів з ТОВ "Ай Ком" та ТОВ "Офісер" 30.06.2018 року було укладено новий договір на розміщення реклами", - цитує видання повідомлення УЗШК.

За даними УЗШК, дохід від співпраці з новим контрагентом становить 820 тис. грн щомісяця (майже втричі більше, ніж з попередніми).  Договір з новим партнером було оформлено держфілією на короткостроковий період – до моменту проведення відкритого конкурсу. Цей конкурс УЗШК має намір провести в липні 2018.

Як пише видання, УЗШК повідомила про "нестабільну динаміку оплат" від попередніх контрагентів з реклами.

Як раніше повідомлялося, видання "Слідство.інфо" з'ясувало, що компанія "Ай Ком", яка за договором надавала послуги з розміщення реклами на відеомоніторах у потягах "Інтерсіті", пов'язана з оточенням бізнесмена з Партії регіонів Бориса Колеснікова. Журналісти також повідомили, що не знайшли підтвердження озвучених раніше компанією "Ай Ком" даних про відкритий конкурс, унаслідок якого було укладено договір з УЗШК у 2015 році. Засновник обох компаній ("Ай Ком" та "Офісер") – Костянтин Баскін, помічник екс-регіонала Олександра Заца, який пов'язаний з Борисом Колесніковим.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів