Українська делегація запропонує Ізраїлю ввести контроль кожної партії яєць, – Павленко

Павленко сподівається, що ізраїльська сторона підтримає цю пропозицію

Мінсільгосп Ізраїлю

Українська делегація, яка вирушила до Ізраїлю у зв'язку з виявленням бактерії Salmonella Enteritidis в партії яєць з України, запропонує ізраїльській стороні ввести безпрецедентний контроль кожної партії. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко журналістам у середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вони (делегація. – Ред.) запропонують ввести безпрецедентний контроль, коли кожна окрема партія буде проходити відповідний аналіз. Ми думаємо, що дана пропозиція задовольнить наших ізраїльських колег", - сказав міністр.

Павленко зазначив, що ще три тижні тому велися переговори з Ізраїлем про збільшення поставок українських яєць до 10 млн в рік.

Нагадаємо, 6 січня з Ізраїлю надійшло повідомлення про те, що в партії яєць, завезених з України, знайшли Salmonella enteritidis. На підставі цього ізраїльська сторона експорт українських яєць призупинила. У той же день було прийнято рішення про проведення протиепізоотичного розслідування на підприємстві, яке здійснює експорт яєць в Ізраїль.

В даний час в Ізраїль експортує яйця тільки одна українська компанія. За минулий рік ця компанія експортувала 32 млн харчових яєць в чотири країни. Усього за 2015 р. українські компанії експортували 900 млн яєць в різні країни світу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів