Україна має невідкладно розглянути законопроект про Антикорупційний суд, – МВФ

Також у МВФ відзначили важливість продовження інших відтермінованих реформ

З відкритих джерел

Міжнародний валютний фонд підкреслює важливість невідкладного ухвалення закону про Антикорупційний суд і продовження інших відтермінованих реформ. Про це йдеться в повідомленні МВФ.

"Зараз важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд, у відповідності з парламентськими процедурами, законопроекту про Антикорупційний суд і щоб при цьому під час його розгляду в парламенті було враховано поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою зобов'язаннями і рекомендаціями Венеційської комісії Ради Європи", - йдеться в повідомленні.

Також потрібно забезпечити додатковий прогрес в інших відтермінованих заходах, необхідних для досягнення поставлених програмою цілей, включаючи заходи в енергетичному і податково-бюджетному секторах.

Як повідомлялося, з 12 по 16 лютого в Україні працювала технічна місія МВФ. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з керівником місії Роном ван Роденом.

Відомо, що наразі борг України перед МВФ становить 12,1 млрд дол. Ця сума складається із зобов'язань Нацбанку (7,2 млрд дол.) і Міністерства фінансів (4,9 млрд дол.).

Раніше глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош заявив, що Україна не зможе виконувати боргові зобов'язання без співпраці з МВФ. На його думку, Україна має в 2018 році продовжувати проводити реформи, без яких вона не зможе фінансувати свої зобов'язання без програми валютного фонду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів