Україна ввела обмеження на ввезення птиці з Австрії та ще двох регіонів Німеччини

В Австрії та деяких регіонах Німеччини бувло зафіксовано пташиний грип

З відкритих джерел

Україна обмежила ввезення птиці, продуктів та сировини з неї з Австрії та деяких регіонів Німеччини. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"У зв’язку із появою офіційної інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) щодо реєстрації випадків високопатогенного грипу птиці на території Австрійської республіки обмежено імпорт в Україну із вказаної країни птиці, продуктів та сировини від неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань)", - йдеться у повідомленні.

При цьому додається, що у разі надходження додаткової інформації від компетентного органу Австрії відповідне рішення може бути переглянуто із врахуванням принципу "регіоналізації".

Також повідомляється, що раніше пташиний грип був зафіксований на території Федеративної Республіки Німеччина. "На додаток до попереднього рішення щодо обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів та сировини з неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань) із земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія Держпродспоживслужбою введено аналогічні обмеження на землі Саксонія-Анхальт та Нижня Саксонія Федеративної Республіки Німеччина", - резюмується у повідомленні.

Нагадаємо, 21 листопада через пташиний грип Україна обмежила ввезення птиці, продуктів та сировини з неї із регіонів: Монтана (Республіки Болгарія), земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія (Федеративна Республіка Німеччина) та територій медьє Бекеш, Бач-Кишкун Та Чонград (Республіка Угорщина).Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів