Україна має намір випустити 10-річні євробонди в доларах

Україна зберігає плани здійснити в 2018 році зовнішні запозичення майже на 2 млрд дол., які планувалося на першу половину року

Фото з відкритих джерел

Україна має намір розмістити десятирічні єврооблігації в доларах індикативного обсягу. Про це агентству "Інтерфакс Україна" повідомило джерело в банківських колах.

Наголошується, що позичальник також планує розглянути можливість розміщення п'ятирічного траншу плюс до десятирічних паперів.

Зустрічі з інвесторами відбудуться в Лондоні та США, road show стартує 23 жовтня. Організаторами призначено BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs та J.P. Morgan.

Новини за темою: Міністерство фінансів України виплатило купон у 110 млн доларів за єврооблігаціями

Україна зберігає плани здійснити в 2018 році зовнішні запозичення майже на 2 млрд дол., які планувалося на першу половину цього року.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Україна розмістила 15-річні єврооблігації на 3 млрд дол. з прибутковістю 7,375%. Організаторами були BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan. Одночасно з розміщенням нового випуску Міністерство фінансів викупило єврооблігації з погашенням у 2019-2020 рр. на загальну суму 1,576 млрд дол.

Торішня угода стала першим ринковим розміщенням для України з 2013 року. У 2014-2016 рр. Україна щорічно розміщувала п'ятирічні єврооблігації обсягом 1 млрд дол. Боргові папери було гарантовано США, що дозволяло країні позичати за рекордно низькими ставками.

Новини за темою: Мінфін виплатив 444 млн доларів за єврооблігаціями 2015 року

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів