Україна і Грузія імплементують Конвенцію Пан-Євро-Мед у Зону вільної торгівлі

Грузія стане першою країною, з якою Україна імплементує Конвенцію у вже діючу ЗВТ

Nataliya Mykolska

Грузія стане першою країною, з якою Україна імплементує Регіональну конвенцію про пан-євро-середземноморських преференційних правил походження, відому як Пан-Євро-Мед, у вже діючу ЗВТ. Про це повідомила Торговий представник України Наталія Микольська Facebook.

"Починаємо процедуру внесення змін в Угоду між Урядом України і Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю. Це розширить і диверсифікує наш експорт", - заявила вона.

Як пояснила Микольська, застосування Конвенції Пан-Євро-Мед між країнами буде на практиці виглядати наступним чином: товари, виготовлені на території України з грузинської сировини та комплектуючих, будуть експортуватися в інші країни-учасниці Конвенції з накопиченням преференційного статусу. Аналогічно виглядає ситуація і з грузинськими товарами, виготовленими з українських комплектуючих і сировини.

Нагадуємо, Україна приєдналася до Пан-Євро-Мед в листопаді 2017 року. Учасниками Конвенції є країни ЄС і Європейської асоціації вільної торгівлі, а також Туреччина, Албанія, Македонія, Йорданія, Чорногорія, Сербія, Фарерські острови, Марокко, Алжир, Туніс, Сирія, Ліван, Палестина, Боснія і Герцеговина, Єгипет, Ізраїль та Молдова.

Джерело: Nataliya Mykolska

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів