У ЄБРР розповіли про співпрацю з найбільшими агрохолдингами країни

Зазначимо, ЄБРР співпрацює з такими великими агрохолдингами, як-от "Астарта", "Нібулон", "Миронівський хлібопродукт"

В Європейському банку реконструкції та розвитку впевнені, що інвестиції в українські агрохолдинги допомагають їм стати кращими і ближчими до світових стандартів. Про це заявив "УНН" старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов.

ЄБРР співпрацює з такими великими агрохолдингами, як-от "Астарта", "Нібулон", "Миронівський хлібопродукт" (МХП).

Раніше банк фінансував і "Кернел", але потім зупинив співпрацю, не вказавши причини."Ми з "Кернел" не працюємо. У нас був проект, і він зупинений з низки причин. Це не клієнт банку", - сказав Усов.

Водночас банк задоволений спільними проектами з МХП. Йдеться про інвестиції у збільшення зернових площ, які використовуються для відгодівлі птахів, та в завод з виробництва біомаси. "Ми розуміємо, що компанія за час роботи з ЄБРР стала кращою в плані приведення її у відповідність до світових стандартів", - зазначив Усов.

Коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що ЄБРР нібито вивчає скарги деяких громадян на МХП, він підкреслив, що мова не про ЄБРР, а про незалежний від банку орган PCM (Project Complaint Mechanism). Але як би там не було, жодної надзвичайної ситуації в цьому немає: подібні скарги - часте явище в різних країнах світу, запевняють в ЄБРР.

"Це незалежна від ЄБРР структура, яка розглядає зовнішній обіг, у разі якщо з точки зору громадськості або природоохоронних організацій щось пішло не так. Це не є якась надзвичайна ситуація, досить часто таке буває в різних країнах, і після того, як орган закінчить свою роботу, вони поділяться результатом з тими, хто цей лист відправив. Питання, які порушуються, вони не нові, ми досить часто з екологами і цими територіальними утвореннями зустрічаємося, і ми вже досить докладно на них відповідали, востаннє на наших зборах акціонерів у травні. Зараз ту ж роботу виконує незалежний орган", - пояснив Усов.

Він також зауважив, що реалізація та втілення в життя комплексних планів щодо природоохоронних заходів, куди входить все на світі і які ЄБРР вимагає від компаній, - надзвичайно важливий аспект, але як і все глобальне - елементарно вимагає часу.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів