У Roshen спростували інформацію про наявність покупця на фабрику в Липецьку

У корпорації заявили, що "Слов'янка" цікавилася фабрикою ще рік тому, але угода не відбулася

joinfo.ua

У кондитерській корпорації Roshen спростували поширену в ЗМІ інформацію про наявність покупця на фабрику в Липецьку. Про це повідомляє ЛІГА.net з посиланням на прес-службу корпорації.

"Це неправда. "Слов'янка" цікавилася нашою фабрикою в Росії ще рік тому. Але угода не відбулася", - заявили в компанії.

Водночас видання з посиланням на одного з топ-менеджерів корпорації повідомляє, що нещодавно таки був покупець на російські активи, але він передумав, й угода зірвалася.

Новини за темою: Липецька фабрика Roshen виплатила в бюджет Росії 284 млн руб. податків

Раніше ЗМІ повідомили, що липецьку кондитерську фабрику концерну Roshen може придбати один з найбільших російських кондитерських холдингів "Слов'янка". "Якщо переговори і йдуть, то це комерційна таємниця", — прокоментував інформацію голова ради директорів "Слов'янки" Сергій Гусєв.

Новини за темою: Липецька Roshen вперше виплатила частину податкового боргу

Як відомо, більша частина акцій корпорації Roshen належала президентові України Петру Порошенку. У червні 2015 р. глава держави заявив, що має намір викреслити прізвище Порошенка з числа власників Roshen. Також Порошенко зазначив, що був би радий продати фабрику в Липецьку. На початку квітня 2016 р. стало відомо, що юридичну процедуру передачі частки Порошенка Roshen у "сліпий траст" завершено.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів