У роботі "Укрзалізниці" знову почалися перебої, потрібні істотні зміни, - Гусак

Він також підкреслив необхідність збільшити прозорість у залізничних тарифах, передавши повноваження з їх установки незалежному регулятору - Національній комісії з регулювання на транспорті

Останнім часом знову почалися перебої в роботі державного залізничного монополіста ПАТ "Укрзалізниця". Про це повідомив член комітету Верховної Ради з питань транспорту Володимир Гусак на своїй сторінці в соцмережі. 

Робота залізничного транспорту в Україні за останні кілька років викликала шквал критики, нагадав він. "Очевидно, що суттєві зміни потрібні. В "Укрзалізниці" зараз великі проблеми з тягою, тому необхідно створити умови, щоб для вирішення цієї проблеми можна було задіяти приватні локомотиви", -  сказав Гусак.

Він також підкреслив необхідність збільшити прозорість у залізничних тарифах, передавши повноваження з їх установки незалежному регулятору - Національній комісії з регулювання на транспорті. 

Але водночас реформа такого складного й інерційного механізму, як українська залізниця, пов'язана з великими ризиками, за словами депутата. 

"Важливо, щоб при створенні більш конкурентного ринку не була втрачена можливість повагонних (немаршрутних) відправлень, частка яких у перевезеннях УЗ становить 60% (а от у Європі збірних потягів майже немає). Є й інші застереження. Будемо разом шукати відповіді, щоб зробити український залізничний транспорт кращим, а не втратити навіть те, що маємо", - резюмував Гусак. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів