У "Нафтогазі" виплатили вже 500 млн грн премій з грошей, отриманих за рахунок підвищення тарифів, - Вілкул

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул в ефірі "112 Україна". 05.06.2018 112.ua

"Нафтогаз" виплатили вже 500 млн грн премій з грошей, отриманих за рахунок підвищення тарифів, а прибуток компанії в 1,5 млрд дол. отримано за рахунок продажу газу населенню за завищеними цінами. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

"Що таке НАК "Нафтогаз України"? Це підприємство зі 100% державною власністю, яке нічого не виробляє. Прибуток 1 млрд 500 млн дол. за минулий рік, це повністю на спекуляції, на завищенні тарифів на продажу газу населенню. Це викачування грошей з людей", - пояснив він.

Вілкул нагадав, що в майбутньому в "Нафтогазі" планують ще підвищити ціну на газ на 60% і, за його інформацією, це вже закладено в фінансовий план компанії.

"Це означає одне – що вартість опалення теж подорожчає на 40-50%, тому що там основна складова собівартості - газ. На тлі того, що скорочують кількість одержувачів субсидій, це буде повна катастрофа", - прогнозує політик.

Вілкул відзначив і премії, нараховані працівникам "Нафтогазу": "При цьому вони собі виписали 1 млрд 200 млн грн премій, бонусів, 45 млн дол., це при тому, що у них мільйонна зарплата. При цьому половину вже виплатили, 500 млн вже виплатили, нічого при цьому не отримавши з "Газпром". За великим рахунком з тарифів, з тих грошей, які платять бабусі, дідусі, всі українські сім'ї, вони собі вже заплатили 500 млн".

Нагадаємо, спостережна рада НАК "Нафтогаз" вирішила виплатити премії на суму 46,3 млн доларів співробітникам, які доклали зусилля для перемоги в Стокгольмському арбітражному суді в спорі з "Газпромом" стосовно транзитного контракту.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів