У Москві заарештували гендиректора корпорації "Індустріальний союз Донбасу"

Мкртчану пред'явлено звинувачення в особливо великому шахрайстві

Олег Мкртчян З відкритих джерел

Басманний суд Москви до початку квітня відправив під арешт генерального директора корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) Олега Мкртчана у справі про особливо велике шахрайство. Про це 8 лютого повідомили в прес-службі суду, передає "Інтерфакс".

"Постановою суду було задоволено клопотання органів досудового слідства про обрання щодо Мкртчана запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на термін до 5 квітня 2018 року", – йдеться в повідомленні.

Мкртчану пред'явлено звинувачення в особливо великому шахрайстві. Запобіжний захід бізнесменові було обрано в понеділок, додали в прес-службі.

У середу ввечері в низці ЗМІ пройшло повідомлення про затримання в Москві відомого бізнесмена вірменського походження Мкртчана. При цьому за однією з версій, затримання може бути пов'язане зі звинуваченнями в розтраті коштів, виділених на проекти ІСД та інші бізнес-проекти, в яких брав участь Мкртчан.

Інформацію про затримання Мкртчана підтвердив "Українській правді" один з акціонерів ІСД, народний депутат Сергій Тарута.

При цьому в корпорації не мають інформації про причини затримання.

"Ми поки не готові робити заяву. Ми перевіряємо інформацію, завтра будемо розуміти суть історії. Оскільки це відбувається не тут, прямого зв'язку на даний момент немає", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор правового департаменту ІСД Сергій Ткаченко в середу ввечері.

Він не зміг також прокоментувати, з якою метою гендиректор ІСД поїхав до Москви - для вирішення бізнес-питань або в інших справах. "Він дуже багато часу проводив в Москві", - констатував Ткаченко.

ІСД засновано у 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

У грудні 2017 року ІСД офіційно заявив про фактичну втрату ефективного управлінського контролю над виробничими активами (промисловими майданчиками та офісними приміщеннями в місті Алчевськ Луганської області) - ПАТ "Алчевський металургійний комбінат", ПАТ "Алчевський коксохімічний завод" та ПАТ "Екоенергія", які в сукупності становлять значну частину бізнесу групи, і над офісними приміщеннями.

На початку січня 2018 року стало відомо, що комбінат має труднощі з виплатою зарплати працівникам, сплатою податків і розрахунками з постачальниками через блокування господарської діяльності підприємства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів