У Мінінфраструктури пропонують перевіряти завантажуване на судна зерно цілодобово

Через те, що лабораторії працюють лише вдень, судна втрачають час, простоюючи у портах

МинАП

У Міністерстві інфраструктури України пропонують здійснювати перевірку завантажуваного на судна зерна у цілодобовому режимі. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив заступник голови відомства Юрій Васьков.

"Наступний пункт стосується удосконалення процедур зберігання та дослідження зерна... Що стосується забезпечення цілодобової роботи лабораторій саме в морських портах, якщо ми візьмемо порти "Великої Одеси", то в одному місті тільки в денний час працює лабораторія, що здійснює вимірювання зерна вже після завантаження судна", - зазначив Васьков.

"Тобто в Южний іде вантаж, потрібно їхати в Одесу для того, щоб зробити певні перевірки. Наша пропозиція – це потрібно робити в порту 24 години на добу", - додав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Новини за темою: Мінінфраструктури: Контроль в українських портах відтепер здійснюватимуть лише дві служби

Як зазначив Васьков, зазвичай процедура перевірки зерна проводиться після його завантаження і в лабораторіях, які, як правило, працюють не цілодобово. Це призводить до того, що судна з зерном простоюють у портах в середньому 15-20 годин в очікуванні результатів дослідження.

"Це в середньому коштує судну десь 10 тис. дол., плюс-мінус", - підкреслив Пивоварський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що відтепер власнику вантажу більше не потрібно буде оплачувати його перевірку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів