У Мінфіні вважають, що скорочення ВВП України "досягло дна"

За даними міністра, за підсумками жовтня уряд розгляне питання внесення чергових змін до макроекономічного прогнозу на поточний рік

112.ua

Підсумки вересня у сфері економіки дозволяють припустити, що скорочення ВВП України досягло дна, вважає міністр фінансів Олександр Шлапак, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У мене склалося враження, що певного дна ми досягли... За дев'ятий місяць ми відвоювали 0,6% падіння ВВП", - сказав він.

"Вересень до серпня поточного року – у нас зростання майже на 4,5%", - додав Шлапак, але визнав, що у вересні поточного року порівняно з вереснем минулого року ВВП все ще скорочувався.

Міністр зазначив, що така зміна динаміки перевищила очікування уряду, і можна говорити про повернення до прогнозу на 2014 р. на мінус 6,5% (з мінус 9%).

За даними міністра, за підсумками жовтня уряд розгляне питання внесення чергових змін до макроекономічного прогнозу на поточний рік.

Новини за темою: Шлапак заявляє, що не буде продовжувати роботу у новому Кабміні

Раніше глава Мінфіну повідомляв про те, що в Україні заборгованість по центральному держбюджету становить близько 600 млн грн.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів