Елітні алкогольні напої, ввезені без сплати акцизу
Цензор.нет

У Львівській області працівники управління захисту економіки обласного управління Національної поліції спільно з військовою прокуратурою ліквідували незаконний канал надходження до України лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва. Про це повідомила речник Департаменту захисту економіки НПУ Наталя Калиновська, передає Цензор.НЕТ.

"Зокрема, у Львові задокументовано діяльність перевалочних баз, на яких накопичувалися незаконно ввезені товари і через які здійснювалася поставка алкоголю до Києва, Харкова, Одеси. Усього в результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено понад 5,3 тис. пляшок елітних горілки, рому, коньяку, віскі та інших напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка. Вартість вилученого алкоголю становить понад три мільйони гривень", - розповіла Калиновська.

Елітні алкогольні напої, ввезені без сплати акцизу
Цензор.нет

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК, було встановлено, що через митні пости Закарпатської, Волинської та Львівської областей невеликими партіями до країни ввозять елітні алкогольні напої, які надалі накопичуються і відвантажуються замовникам з інших регіонів.

У результаті таких дій до бюджету не сплачувалися значні суми митних платежів і ПДВ. Наразі здійснюються заходи зі встановлення джерел надходження алкоголю, інших місць його накопичення, а також всіх причетних до незаконної діяльності осіб.