У Києві протягом вихідних автогаз подешевшав до 13,5 грн за літр

В середньому по країні ціна на автогаз зменшилася на 21 коп.

Ціна на скраплений газ у Києві протягом вихідних знизилася в середньому на 21-25%, на окремих автозаправках можна знайти паливо за ціною 13,5 грн за літр. Про це пише Enkorr, посилаючись на дані консалтингової агенції "А-95".

За даними агентства, починаючи з 8 вересня в Києві і по Україні загалом почалося зниження цін на автомобільний газ. В українських містах ціна на автогаз станом на понеділок, 11 вересня, в середньому становить 15,37 грн за літр.

Новини за темою: В АМКУ повідомили про порушення справи "за ознаками антиконкурентних узгоджених дій" на ринку скрапленого газу

У Києві заправитися автогазом можна дещо дешевше, в межах 15,30 - 15,35 грн за літр, а на окремих заправках його ціна досягла позначки 13,5 грн за літр.

Як раніше повідомлялося, експерти у галузі енергетики давали різні прогнози щодо ціни на скраплений газ у вересні. Зазначалося, що у вересні він може подешевшати до позначки 14,5 грн за літр. Згідно з іншими прогнозами, ціна на автогаз впаде тільки в жовтні, та станеться це лише в рамках сезонного зниження цін.

Новини за темою: Каплін: Кілька українських імпортерів шляхом змови заробили на скачку цін на автогаз 700 млн грн

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...