У двох районах Києва підвищують тарифи на опалення і гарячу воду

Тарифи зміняться для споживачів Дарницької ТЕЦ

Фото з відкритих джерел

У Києві підвищать тарифи на гарячу воду та опалення для споживачів однієї з ТЕЦ. Таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, передає "Укрінформ".

Так, підвищено тарифи для споживачів Дарницької ТЕЦ (ТОВ "Євро-реконструкція").

Опалення з приладами обліку тепла подорожчало з 1181,85 до 1225,19 грн за Гкал — на 3,68%, а без приладів — 31,42 до 32,58 грн за квадратний метр, або на місяць — на 3,69%.

Новини за темою: У Львові почали підключати до опалення об'єкти соцсфери

Гаряча вода з рушникосушаркою і підключенням до систем гарячого водопостачання для споживачів Дарницької ТЕЦ буде коштувати 73,53 грн за кубометр замість 70,56 грн, що на 4,04% вище. Без рушникосушарки — 67,93 грн за кубометр замість 65,15 грн, тариф підвищився на 4,09%.

Зазначимо, що Дарницька ТЕЦ постачає тепло та електроенергію промисловим підприємствам і житловим масивам Дніпровського і Дарницького районів Києва. Станція опалює близько 8% житлової площі Києва. Від її роботи залежить комфорт близько 300 тис. жителів лівобережного Києва. Основне проектне паливо станції — вугілля.

Нагадаємо, що в Києві розпочалося постачання гарячої води до будинків, на процес запуску системи опалення потрібно 10 днів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів