У банк "ВТБ" 28 листопада введуть тимчасову адміністрацію, - джерело

Раніше Національний банк України відніс "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних

Фото з відкритих джерел

Завтра, 28 листопада в українську дочку російського банку "ВТБ" введуть тимчасову адміністрацію. Про це 112.ua повідомило джерело у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. 

"Прийнято рішення про введення тимчасової адміністрації з 28 листопада. Завтра офіційно про це оголосять", - зазначило джерело. 

Також воно підтвердило інформацію про те, що Національний банк України відніс "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних.

Нагадаємо, що "ВТБ" - найбільша фінансова група РФ, яку контролює уряд Росії.

Підрозділи "ВТБ" представлені по всьому світу, а сама група входила в 500 найбільших компаній світу за версією Financial Times.

Як раніше повідомлялося, у березні 2018 року Рада національної безпеки й оборони України продовжила санкції щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалася у березні 2018 року.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що за останні три роки частка активів вищевказаних банків у системі скоротилася з 10,6% до 5,6%.

Нагадуємо, що всі п'ять російських банків, що працюють в Україні, - "Сбербанк", "ВТБ", "БМ Банк", "Промінвестбанк" і VS Bank з 23 березня 2017 року перебувають під санкціями - уряд заборонив їм проводити фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, у тому числі материнських структур. Термін дії санкцій закінчувався в березні 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів