ЦВК затвердила обсяги видатків на президентські вибори в сумі понад 2 млрд грн

Всього обсяги витрат було затверджено за 4-ма програмами

Фото з відкритих джерел

Центральна виборча комісія затвердила обсяги видатків для проведення виборів президента, народних депутатів, депутатів міських рад та міських, сільських голів, а також на функціонування Державного реєстру виборців. Рішення було ухвалено під час чергового засідання у п'ятницю, 3 серпня, передає прес-служба ЦВК. 

Обсяги витрат було затверджено за 4-ма програмами для включення їх до проекту Державного бюджету України на 2019 рік. 

Так, на проведення президентських виборів передбачено 2 млрд 354 млн 880 тис. грн; на проведення виборів народних депутатів - 1 млрд 949 млн 620 тис. грн; на проведення місцевих виборів - 247 млн 011 тис. грн, а на функціонування Державного реєстру - 223 млн 539 тис. грн. 

Зазначено, що ЦВК збільшила обсяг видатків на Держреєстр (раніше передбачалося 46 млн 481 тис. грн) у зв'язку з підвищенням кількості та рівня кібератак на державні інформаційні ресурси, об'єкти критичної інфраструктури тощо. 

Також Комісія затвердила орієнтовні обсяги видатків для включення в бюджетні запити за бюджетною програмою "Функціонування Державного реєстру виборців" на 2020 рік у сумі 47 млн 850 тис. гривень і на 2021 у сумі 46 млн 721 тис. грн.

Зазначимо, що президентські вибори в Україні, згідно з Конституцією, мають відбутися 31 березня 2019 року. 

Про намір балотуватися на пост президента заявили голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко, нардеп Олександр Шевченко, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, колишній представник України в ТКГ Роман Безсмертний, позафракційний депутат Юрій Дерев'янко а також лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко і екс-голова ДФС Роман Насіров. 

Подібну заяву зробив також співак Іво Бобул, втім, пізніше додав, що це був жарт. 

Чинний глава держави офіційно про намір брати участь у президентській кампанії не заявляв, однак запевнив, що не має намір йти на парламентські вибори.

Парламентські вибори мають відбутися 27 жовтня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів