Трамп затвердив оборонний бюджет США, який передбачає виділення Україні 250 млн дол. допомоги

У посольстві України в США відзначили, що "високо цінують зростаючу підтримку України ключовим стратегічним партнером" у протидії російській агресії

CNN

Президент США Дональд Трамп затвердив проект бюджету міністерства оборони на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні до 250 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США на сторінці Facebook

Таким чином, документ набув чинності.

"Обсяги допомоги нашій державі на напрямках безпеки і оборони по лінії Пентагону збільшені на 50 млн доларів у порівнянні з бюджетом 2018 року", – наголошують українські дипломати.

У посольстві підкреслили, що "високо цінують зростаючу підтримку України ключовим стратегічним партнером" у протидії російській агресії.

Посольство Украины в США

Нагадаємо, Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 млн. доларів.

Раніше Сенат США підтримав виділення 250 млн дол. Україні у сфері безпеки. Також Державному департаменту доручили представити в Конгрес доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки для пошуку нових напрямків такої взаємодії і підтримки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів