Трамп назвав нову торговельну угоду США з Канадою і Мексикою "об'єднанням трьох великих націй"

США, Канада і Мексика домовились про нову міжнародну угоду, яка збереже зону вільної торгівлі в Північній Америці, але значно зміцнить позиції американського бізнесу

Торговельна угода між США, Мексикою і Канадою - USMCA Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп назвав "об'єднанням трьох великих націй" укладання нової торговельної угоди США з Канадою і Мексикою, яка називатиметься USMCA.

"Минулої ночі, буквально в останній момент, нам вдалося укласти нову чудову торговельну угоду з Канадою, яка стане доповненням до раніше укладеної угоди з Мексикою. Новий договір називатиметься так: Угода між Сполученими Штатами, Мексикою і Канадою, або USMCA.

Це прекрасна угода для всіх трьох країн, яка враховує недоліки і помилки попереднього торговельного договору NAFTA. Вона істотно відкриває ринки один одного для наших фермерів і виробників, знижує торговельні бар'єри для США і об'єднує три великі нації для конкуренції з іншими країнами світу", — написав Трамп у Twitter.

Новини за темою: США запровадили додаткові мита на імпорт товарів із Китаю на 200 млрд доларів

Нова торговельна угоду між трьома країнами Північної Америки є осучасненим варіантом Північноамериканської угоди про зону вільної торгівлі (NAFTA) від 1994 року, обсяги якої оцінюються в 1,2 трильйона доларів США. Трамп називав цю угоду "поганою" для американців і погрожував розірвати.

Експерти Reuters зазначають, що в рамках нової Торговельної угоди між США, Мексикою і Канадою (USMCA) Трампу вдалося досягти низки преференцій для американського бізнесу, і вона сприятиме створенню нових робочих місць у Сполучених Штатах.

Канаді вдалося відстояти збереження ключового механізму врегулювання торговельних суперечок між учасниками угоди, але довелося відкрити свої молочні ринки для американських фермерів. Новий документ ускладнить життя і виробникам автомобілів, які відкрили заводи в Мексиці, граючи на руку американському автопрому.

Незважаючи на те, що основним бенефіціаром нового договору є США, політики в Мексиці і Канаді заявляють, що USMCA "спрямована на створення ще більш вільних ринків, більш справедливих торговельних умов і стійкого економічного зростання в північноамериканському регіоні".

Підписання торгової угоди між США, Мексикою і Канадою (USMCA) заплановане в США на 30 листопада, але перед цим документ має схвалити Конгрес.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів