Томбінський вважає, що допомога від міжнародних організацій не врятує економіку України

"Локомотивом української економіки стануть приватні інвестиції. Тому ці інвестиції треба залучити", - сказав Томбінський

Зеркало недели.Украина
Допомога від міжнародних організацій не врятує економіку України. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, повідомляє "РБК-Україна".

"Допомогу від міжнародних організації не врятує ситуацію в Україні - вона лише створить сприятливе середовище для припливу приватних інвестицій. Локомотивом української економіки стануть приватні інвестиції. Тому ці інвестиції треба залучити", - сказав Томбінський.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Шлапак заявив, що Україна має мізерний шанс отримати черговий транш від МВФ у 2014 р.

Новини за темою: Мінфін України розраховує отримати наступний транш від МВФ тільки у 2015 році

Нагадаємо, раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва висловила надію, що Україна встигне отримати два транші МВФ ще в поточному році. Рада директорів МВФ 30 квітня схвалив кредитну програму stand-by для України в обсязі 16,67 млрд доларів, розраховану на два роки, а у вересні - схвалив прохання Києва і об'єднав третій і четвертий транші з метою отримання їх у поточному році без зміни загального обсягу програми. В МВФ заявили, що приступлять до перегляду програми для України після формування нового Кабміну.

Джерело: РБК-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів