Тютюнові гіганти знову поширюють фейк про львівського виробника сигарет, - прес-служба фабрики

Львівська тютюнова фабрика Фото з відкритих джерел

Цього тижня низка досить відомих ресурсів опублікували інформацію про те, що «Львівська тютюнова фабрика» (ЛТФ) з вересня 2017 р. по січень 2018 р. не купила жодної акцизної марки для виробництва сигарет і не платила акцизний податок. Ця інформація була оприлюднена на підставі відповіді ДФС на депутатський запит № 114/7-821/1 від 02.03.18 р. Але, як пояснили в прес-службі «Винниківської тютюнової фабрики», ЛТФ і не могла отримувати акцизні марки, пише "Ділова столиця".

Справа в тому, що більше року тому юридична особа ТОВ «Львівська тютюнова фабрика» припинило існування. Виробнику повернули його історичну назву – «Винниківська тютюнова фабрика» (ВТФ), було утворено нову юрособу, яка сплачувала акцизний податок і в установленому порядку отримувала акцизні марки.

У зв'язку з цим прес-служба «Винниківської тютюнової фабрики» заявила наступне: «Ми ознайомилися з деякими матеріалами про те, що ЛТФ у 2017 р. не отримала жодної акцизної марки. Подібні нахабно брехливі матеріали ми розцінюємо як методи брудної конкуренції з боку транснаціональних корпорацій PhilipMorris, JTI, В. А. Т. та монополіста на ринку дистрибуції сигарет – «Тедіс». Вони всіма правдами і неправдами вже четвертий рік намагаються «протягнути» через парламент введення мінімальних цін на сигарети. За нашими розрахунками, якщо ВР погодиться з цією ініціативою, вже цього року пачка сигарет коштуватиме в роздробі 26,5 грн, а в 2019 р. – більше 30 грн. Це призведе до стрімкого зростання цін на тютюнові вироби в цілому, можливості отримання зазначеними суб'єктами надприбутки і зростання контрабанди сигарет в Україну.

«Винниківська тютюнова фабрика» послідовно виступає проти введення мінімальних цін і відстоює принципи чесної конкуренції на ринку, що не влаштовує учасників своєрідної картельної змови великих корпорацій і найбільшого дистриб'ютора».

Також прес-службою ВТФ було надано матеріали, які підтверджують сплату в 2017 р. акцизного податку – майже 1,3 млрд грн і більше 360,5 млн грн за перший квартал 2018 р.

Деловая столица

До речі, «Винниківська тютюнова фабрика» зараз стала провідним платником податків у регіоні. Прозорість всієї її діяльності підтверджується подякою Головного управління ДФС у Львівській області за підписом начальника управління Ігоря Кондра - «за високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов'язань».

Як підкреслили в прес-службі ВТФ, це відкрита інформація і вона добре відома конкурентам. Але згаданий депутатський запит було навмисно оформлено таким чином, що він стосувався придбання акцизних марок вже закритою юридичною особою і саме за той період, коли ця особа вже припинила діяльність.

Це могло бути зроблено тільки з метою очорнити єдиного в Україні національного виробника тютюнових виробів, тобто було проявом несумлінної конкуренції.

 

Джерело: Деловая столица

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів