Територіальне відділення Асоціації платників податків в Луганській обл. очолив Шахов

За словами Шахова, малий і середній бізнес є локомотивом прогресу, і тільки злагоджена робота підприємців і влади є запорукою процвітання будь-якої країни

Нардеп Сергій Шахов З відкритих джерел

На конференції територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" (АППУ) у Луганській області, яка відбулася сьогодні в Сєвєродонецьку, делегатами було прийнято рішення обрати головою територіального відділення АППУ у Луганській області волонтера, лідера ВГО "Народна довіра" Сергія Шахова.

За словами Шахова, малий і середній бізнес є локомотивом прогресу, і тільки злагоджена робота підприємців і влади є запорукою процвітання будь-якої країни.

"Ми, підприємці України, об'єдналися, тому що повинні думати про відродження і розвиток країни, перестати зациклюватися на війні. Поки влада буде говорити про безробіття, ми будемо створювати нові робочі місця, будемо розвивати малий і середній бізнес, а не вбивати його. Адже чимала частка держбюджету - це саме податки з підприємців малого та середнього бізнесу. Ми - сини Луганщини, і тільки об'єднавшись, ми знаємо, як відродити рідну землю з попелища війни", - підкреслив Шахов.

На конференції також відновили легітимність діяльності ТО АПНУ в Луганській області. Крім керівних органів, делегатами була обрана ревізійна комісія ТЕ АПНУ в Луганській області і затверджена відповідно до даного положення.

Ще в рамках заходу була проведена презентація стосовно діяльності та перспектив розвитку ВГО АППУ для існуючих і потенційних членів ВГО АППУ Луганщини.

Конференція відбулася за участю президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та першого віце-президента ВГО АППУ Юрія Атаманюка, а також представників регіональних відділень Фіскальної служби України на Луганщині.

З відкритих джерел

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів