Суд повернув "Укрексімбанку" нерухоме майно в рамках погашення кредиту на 2 млн доларів

Нерухоме майно буде реалізовано шляхом публічних торгів

Фото з відкритих джерел

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ повернув "Укрексімбанку" нерухоме майно в рамках погашення кредиту на 2 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, у 2007 році між товариством і банком укладено кредитний договір на суму понад 2 млн доларів.

"В забезпечення виконання зобов'язань сторонами відразу укладений іпотечний договір, згідно якому банку передане в іпотеку нерухоме майно: цех по виробництву будівельних матеріалів загальною площею 891, 6 кв. м", - йдеться в повідомленні.

Проте пізніше товариство припинило свою діяльність, не виконавши зобов'язання за кредитним договором перед банком.

При цьому, за судовим рішенням у справі про визнання права власності, майно, яке було передано банку в іпотеку для забезпечення виконання кредитного договору на суму понад 2 млн доларів, перейшло у власність фізичної особи.

"28.10.2015 судом касаційної інстанції залишено в силі рішення суду апеляційної інстанції у справі, якими задоволені позовні вимоги прокурора та визнано право іпотеки банку на нерухоме майно, а також в рахунок заборгованості за кредитним договором звернено стягнення на зазначене майно з застосуванням способу реалізації предмета іпотеки шляхом проведення прилюдних торгів", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів