Директор ЗТМК Володимир Сівак
24.ua
У Запоріжжі 15 вересня відбудеться підготовче судове засідання з розгляду обвинувального акту щодо директора "Запорізького титано-магнієвого комбінату" Володимира Сивака, який обвинувачується у вчиненні розтрати коштів підприємства в сумі 492 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Засідання розпочнеться в Заводському районному суді міста о 10:00. Володимир Сивак звинувачується у тому, що, бувши директором ТОВ "ЗТМК" у 2014 році, він, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив розтрату, а саме незаконне безоплатне відчуження грошових коштів із цільовим призначенням на виконання стратегічної програми розвитку та технічної модернізації виробництва TOB "ЗТМК", отриманих від компанії "Толексіс Трейдінг Лімітед" в сумі 110 000 000 доларів США.

Новини за темою: Директор ЗТМК Сивак виводив кошти з підприємства на рахунки третіх осіб на Кіпрі, - САП

У разі визнання судом провини директора йому загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовцями ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" було зареєстровано 15 вересня 2015 року. До НАБУ його передали 8 червня 2016 року.

Новини за темою: Суд постановив взяти під варту директора ЗТМК Сивака з альтернативою застави в розмірі майже 6 млн грн

Як повідомлялося, НАБУ затримало директора Запорізького титано-магнієвого комбінату за підозрою в розтраті 492 млн грн.

Слідство встановило, що протягом 2014-2015 рр. на модернізацію виробництва ТОВ "ЗТМК" згідно з договором про заснування компанія-співвласник "Толексіс Трейдінг Лімітед" виділила 880 млн грн. Однак директор підприємства, зловживаючи службовим становищем, здійснив розтрату більшої частини отриманих грошових коштів (492 млн грн), перерахувавши їх на користь третіх осіб.