Суд над директором ЗТМК, якого обвинувачують у розтраті 492 млн грн, розпочнеться у Запоріжжі 15 вересня

Підготовче засідання проходитиме у Заводському райсуді

Директор ЗТМК Володимир Сівак 24.ua

У Запоріжжі 15 вересня відбудеться підготовче судове засідання з розгляду обвинувального акту щодо директора "Запорізького титано-магнієвого комбінату" Володимира Сивака, який обвинувачується у вчиненні розтрати коштів підприємства в сумі 492 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Засідання розпочнеться в Заводському районному суді міста о 10:00. Володимир Сивак звинувачується у тому, що, бувши директором ТОВ "ЗТМК" у 2014 році, він, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив розтрату, а саме незаконне безоплатне відчуження грошових коштів із цільовим призначенням на виконання стратегічної програми розвитку та технічної модернізації виробництва TOB "ЗТМК", отриманих від компанії "Толексіс Трейдінг Лімітед" в сумі 110 000 000 доларів США.

Новини за темою: Директор ЗТМК Сивак виводив кошти з підприємства на рахунки третіх осіб на Кіпрі, - САП

У разі визнання судом провини директора йому загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовцями ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" було зареєстровано 15 вересня 2015 року. До НАБУ його передали 8 червня 2016 року.

Новини за темою: Суд постановив взяти під варту директора ЗТМК Сивака з альтернативою застави в розмірі майже 6 млн грн

Як повідомлялося, НАБУ затримало директора Запорізького титано-магнієвого комбінату за підозрою в розтраті 492 млн грн.

Слідство встановило, що протягом 2014-2015 рр. на модернізацію виробництва ТОВ "ЗТМК" згідно з договором про заснування компанія-співвласник "Толексіс Трейдінг Лімітед" виділила 880 млн грн. Однак директор підприємства, зловживаючи службовим становищем, здійснив розтрату більшої частини отриманих грошових коштів (492 млн грн), перерахувавши їх на користь третіх осіб. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...