Суд Лондона зобов'язав структури Коломойського і Боголюбова деталізувати операції з коштами "ПриватБанку"

Йдеться про суму в 1,9 млрд доларів

radiosvoboda.org

Високий суд Лондона за підсумками засідань зобов'язав структури Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd, пов'язані з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, деталізувати інформацію про операції з коштами "ПриватБанку", отриманими від інших осіб. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Раніше "ПриватБанк" подав позов проти Коломойського і Боголюбова, а також пов'язаних з ними осіб - Teamtrend Limited, Trade Point Agro Limited, Collyer Limited, Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd.

"ПриватБанк" стверджував про шахрайські дії з боку відповідачів. Вони полягають у перерахуванні банком (тоді ще під керівництвом Коломойського і Боголюбова) близько 1,9 млрд доларів 46 українським структурам на підставі підроблених кредитних угод, після чого кошти були перераховані шостому, сьомому і восьмому відповідачу - Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd.

Також фінансова установа звинуватила відповідачів у постачанні за підробленими угодами великих партій товарів і обладнання.

Суд Лондона після розгляду позову 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. 25 січня суд продовжив арешт всіх активів.

Згідно з інформацією, таке рішення було прийнято на підставі наданих доказів, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд дол. незаконним шляхом. Зазначено, що кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їхнім контролем. Тепер "ПриватБанк" має намір повернути цю суму разом з відсотками – всього близько 2,5 млрд дол.

Своєю чергою Ігор Коломойський у відповідь на звинувачення фінансової установи заявляв, що зазначені гроші з банку не йшли і були видані в рамках реструктуризації кредитного портфеля компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників.

Слідом за цим позивач 13 лютого 2018 року зажадав розкрити компаніями Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd. інформацію про активи, оскільки ці структури не розкривали інформацію згідно з приписом суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів