США зібралися вийти з Всесвітнього поштового союзу

Сполучені Штати під керівництвом Трампа вже встигли вийти з Транс-Тихоокеанського економічного партнерства, Паризької угоди з клімату й ЮНЕСКО

Reuters

США мають намір вийти зі Всесвітнього поштового союзу (UPU). Про це повідомляє The Hill з посиланням на представника адміністрації президента США Дональда Трампа.

Офіційний Вашингтон незадоволений тим, що союз встановив низькі збори для невеликих посилок з КНР і ряду інших країн. Таким чином, з-за кордону можна відправляти невеликі посилки в США за тарифами нижчими, ніж встановлені для американських поштових служб. У Білому домі вважають таку систему несправедливою, оскільки вона грає проти американських компаній і дозволяє Китаю наповнювати ринок США дешевими товарами. 

В адміністрації Трампа уточнюють, що остаточне рішення щодо термінів виходу з Всесвітнього поштового союзу ще не ухвалили, Держдепартамент і UPU впродовж цього року проводитимуть консультації. Якщо Штати досягнуть поступок для себе, то відкличуть заяву про вихід з організації.

Нагадаємо, що після того, як Дональд Трамп став президентом, Сполучені Штати встигли вийти з Транс-Тихоокеанського економічного партнерства, Паризької угоди з клімату й ЮНЕСКО -  організації ООН з питань освіти, науки і культури.

Новини за темою: Дональд Трамп розкритикував рішення Harley-Davidson перенести виробництво мотоциклів зі США до ЄС

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів