США позбавили Україну статусу найбільшого у світі порушника права інтелектуальної власності

Як повідомляє українське посольство в США, Україна в оновленому звіті USTR Special 301 переміщена на один рівень вище - в Priority Watch List

econet

США більше не розглядає Україну як одного з найбільших у світі порушників прав інтелектуальної власності. Про це повідомляє у Facebook посольство України в США.

"Сьогодні ми отримали хорошу новину від Офісу Торговельного представника США (USTR): наші зусилля по захисту прав інтелектуальної власності, не були марними і Україна в оновленому звіті USTR Special 301 переміщена на один рівень вище - в Priority Watch List. Відповідно, ми вже не будемо мати ганебного статусу PFC (Priority Foreign Country - найбільший порушник прав інтелектуальної власності). Маленький крок - але дуже важливий у нашому прогрес щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності", - відзначають в дипломатичному представництві.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки надали Україні статус "пріоритетної іноземної країни" відповідно до спеціального закону 301 3 травня 2013 року. Статус "пріоритетної іноземної країни" наділяють країнам, що допускають самі грубі порушення у сфері охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Новини за темою: США продовжили на три місяці розслідування з приводу піратства в Україні

Шановні пані та панове, Сьогодні ми отримали гарну новину від Офісу Торговельного представника США (USTR): наші зусилля...

Posted by Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США on 30 квітня 2015 р.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів