Донбассэнерго

Слов'янська ТЕС, яка має працювати на антрацитовому вугіллі, 18 квітня зупинила свою роботу через відстуність палива. Раніше призупинили роботу Придніпровська, Трипільська, Зміївська та Криворізька ТЕС. Про це повідомляють "Українські новини" із посиланням на статистику Міненерго щодо щоденного стану накопичення вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ. 

"Слов'янська ТЕС зупинила роботу через відсутність палива", - йдеться у документі.

Згідно із опублікованими у статистиці Міненерго даними, із антрацитових ТЕС станом на 18 квітня продовжує працювати тільки Луганська ТЕС, вона забезпечує електрикою північну частину Луганської області. Очікуваний термін відпрацювання складів на цій ТЕС - 44 доби.

Зазначається, що в Україні на вугіллі повністю або частково працюють 13 теплових електростанцій, з них шість - на вугіллі дефіцитної антрацитової групи, яка видобувається на окупованих територіях Донбасу.

Новини за темою: Порошенко на засіданні РНБО винесе питання про конфіскацію вугілля з окупованого Донбасу, - Ірина Луценко

Як повідомлялося раніше, 5 квітня Трипільська теплоелектростанція зупинила виробництво електроенергії з метою економії антрацитового вугілля, а Придніпровська - через блокаду поставок вугілля з окупованого Донбасу.

Також слідом за Трипільською та Придніпровською призупинила свою роботу Зміївська ТЕС. Призупинення ТЕС пов'язане з надлишковими потужностями в системі.

Криворізька ТЕС 11 квітня призупинила роботу для накопичення запасів вугілля.