Слідом за ціною на бензин подорожчають продукти, - Бойко

Співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко в ефірі "112 Україна". 12.10.2018 112.ua

Слідом за ціною на бензин подорожчають продукти, оскільки вартість палива є важливою складовою частиною їх вартості. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко.

Причинами зростання ціни на бензин Бойко назвав, по-перше, зростання вартості нафти, а, по-друге, зниження вартості гривні. Політик упевнений, що в такій ситуації держава повинна стабілізувати ціну на паливо, але зараз уряд втратив важелі впливу на ситуацію.

"Що потрібно робити? Два виходи. Або зробити плаваючий акциз, прийняти закон, збільшується ціна на нафту і зменшується акциз. Він сьогодні 210 євро, а ще на початку 2010 року був 130. Держава повинна контролювати, відсікати спекулятивну складову. Далі, якщо сталося так, що втратили керованість, то сьогодні треба зменшувати акциз для того, щоб зменшити ціну на паливо", - вважає він.

Нагадаємо, 11 жовтня у багатьох містах України пройшли протести автомобілістів проти підвищення цін на пальне. Мета протестів - знизити вартість палива до рівня весни (15 травня) 2018 за рахунок зменшення розміру акцизу на паливо і прив'язки акцизу до гривні замість прив'язки до євро, як відбувається зараз.

В Києві через протест автомобілістів утворилися масштабні затори. Також була заблокована траса Київ - Чоп.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів