Скасування АМКУ результатів конкурсних торгів коштувало "Украероруху" 4,8 млн грн, - Мінінфраструктури

Підприємство було змушене продовжити діючий контракт замість того, щоб придбати страховку за більш вигідною ціною

Фото з відкритих джерел
Рішення Антимонопольного комітету України про скасування конкурсних торгів коштувало "Украероруху" майже 5 млн грн додаткових необґрунтованих витрат. Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури.

"31 березня Антимонопольний комітет України скасував результати конкурсних торгів підприємства "Украерорух". Через скарги одного з учасників, який не став переможцем тендеру, державне підприємство не змогло укласти новий договір добровільного страхування відповідальності провайдера аеронавігаційних послуг на більш вигідних умовах", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі уточнили, що в ході тендеру "Украерорух" отримав конкурсні пропозиції, за якими розмір страхової премії за договором страхування був значно нижчим діючих умов. "Однак рішенням Антимонопольного комітету про результати конкурсних торгів "Украероруху" були скасовані. Підприємство було змушене продовжити діючий контракт замість того, щоб придбати страховку за більш вигідною ціною. Тому додаткові фінансові витрати "Украероруху" склали 4,8 млн грн", - зазначили у відомстві.

Новини за темою:

Міністерство інфраструктури вважає викладену вище ситуацію спробою перешкодити державному підприємству укласти контракт на більш вигідних умовах. Тендерний комітет "Украероруху" оголосив про повторне проведення конкурсу. Документація конкурсних торгів опублікована 2 квітня 2015 року. Розкриття пропозицій учасників призначено на 13 травня.

Нагадаємо, у червні 2014 року СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання державних коштів керівництвом "Украероруху".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів