Скасування пасажирського залізничного сполучення з Росією спричинить мільйонні втрати, - експерти

Скасування пасажирського залізничного сполучення з Росією спричинить мільйонні втрати, впевнені експерти.

Зокрема, доктор політичних наук Ігор Піляєв, впевнений, що це питання не в компетенції Мінінфраструктури: "Цим питанням має займатися РНБО, МЗС як головний координатор зовнішньої політики, але аж ніяк не міністр інфраструктури".

При цьому раніше в "Укрзалізниці" вже скоротили кількість потягів, підняли ціни, а тепер і зовсім збираються скасувати російський напрямок пасажирських перевезень залізницею, повідомили в Мінінфраструктури.

Потяги в російському напрямку минулого року були для "Укрзалізниці" найприбутковішими. Експерти прогнозують - цей необачний крок спричинить за собою мільйонні втрати.

"Скорочення потягів до Росії збільшило кількість автобусних рейсів туди, а залізничні маршрути, що залишилися, зробило найбільш затребуваними і прибутковими. Наближення виборів і прагнення мобілізувати націонал-радикальний електорат змушують українських політиків робити заяви, що суперечать здоровому глузду та інтересам українських громадян", - пояснює лідер ГО "Український вибір – право народу" Віктор Медведчук.

За чотири роки прямі експортні втрати України на російському ринку склали 38 млрд доларів. На ринках СНД - понад 47 млрд.

"Ми взяли і без війни віддали ринок збуту. Нам треба повернутися до розумної економіки. Сьогодні вони все одно продовжують торгувати з Росією. Обсяг торгівлі зростає, ось зараз на 38,5%. Тільки тепер торгують ті, кому дозволили. Все, що приносить прибуток державі, все, від чого багатіють її люди - це наше право", - переконаний лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

В економічній програмі партії "За життя" ключове місце посідає відновлення обсягів експорту в країни СНД, розвиток торговельно-економічних відносин з країнами Євразійського економічного союзу, впровадження нової грошово-кредитної політики та розвиток внутрішнього споживчого ринку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів