Система обміну банківською інформацією SWIFT відключить РФ від своїх провайдерів після рішення Євросоюзу

SWIFT буде зобов'язана відключити російські банківські установи від свого сервісу, якщо такий обмежувальний захід буде схвалений Євросоюзом і набуде законодавчої сили у Бельгії

Фото з відкритих джерел

Система обміну банківською інформацією SWIFT відключить РФ від своїх провайдерів після рішення Євросоюзу. Про це з посиланням на SWIFT повідомляє "Укрінформ".

"Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій (SWIFT) буде зобов'язаний відключити російські банківські установи від свого сервісу, якщо такий обмежувальний захід буде схвалений Євросоюзом і набуде законодавчої сили у Бельгії. Таке роз'яснення про порядок і процедури діяльності SWIFT, яка є приватною корпоративною організацією зі штаб-квартирою у Бельгії, міститься в установчих документах цієї міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Клімкін: Економіку Росії очікує колапс, якщо її відключать від банківської системи SWIFT

"У березні 2012 року у відповідності з міжнародними та багатосторонніми фінансовими санкціями проти Ірану, ЄС прийняв законодавство (267/2012). Цим регламентом вводилася заборона для фінансових провайдерів, зокрема таких як SWIFT, на здійснення фінансових послуг для іранських банків, які потрапили під санкції ЄС. SWIFT діє у системі бельгійського законодавства, і тому вона повинна виконати рішення, яке вимагає уряд країни перебування. SWIFT імплементував визначені у регламенті зобов'язання і відключив банки, які потрапили під санкції ЄС ", - зазначають у SWIFT

Нагадаємо, 18 вересня в Європейському парламенті закликали посилити санкції проти Росії, у тому числі, як один із заходів, вимкнути банківський сектор РФ від міжнародної платіжної системи SWIFT. Пізніше міжбанківська система SWIFT заявила, що буде обслуговувати росіян, незважаючи на резолюцію Європарламенту.

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів