Пресс-служба БПП

Щоб створити оптимальні умови для розвитку бізнесу - потрібно максимально відокремити державу від ведення господарської діяльності. Таку думку озвучила народний депутат від фракції БПП у парламенті Оксана Продан в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Насправді, бізнесу не потрібно заважати, і він буде працювати, створювати нові робочі місця. Потрібно максимально відокремити державу від ведення господарської діяльності", - прокоментувала Оксана Продан.

На думку нардепа, для цього достатньо перестати заробляти на контролі бізнесу. "Коли є зв'язок між контролюючими органами та бізнесом, коли є можливість у представників контролюючих органів влади приймати або одне, або друге рішення, коли немає такого залізного правила "або-або" - тоді і виникають проблеми", - зазначила вона.

Новини за темою: Зниження граничної суми готівкових розрахунків спрямоване на детінізацію бізнесу, – нардеп

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №4666 "Проект закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". На думку парламентаріїв, даний законон повинен створити привабливу альтернативу для багатьох підприємств, які сьогодні існують у надмірно обтяжливій для них організаційно-правовій формі акціонерних товариств.

Раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що уряд не буде розмовляти з бізнесом мовою штрафів та ультиматумів.