Facebook Любові Величко

"Сбербанк" тимчасово заблокував видаткові операції з кредитними картками фізичних осіб. Про це повідомляють у прес-службі фінансової установи.

"За наявності заборгованості за картою кредитний ліміт буде встановлено на рівні поточної заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється в стандартному режимі", - повідомляє прес-служба "Сбербанку".

Нагадаємо, що протягом декількох днів банки з російською часткою в капіталі зазнавали нападів по всій Україні. Після цього вчора український дочірній банк "Сбербанку" ввів обмеження на зняття готівкових коштів у розмірі 30 тис. грн, або еквіваленті цієї суми в іноземній валюті, через каси банку на добу на одного клієнта.

Вчора РНБО дав Нацбанку і СБУ добу для внесення пропозицій щодо санкцій проти банків з російським капіталом. Нацбанк запропонував ввести санкції проти банків з російським держкапіталом. Вже за кілька годин Нацбанк запропонував ввести стосовно українських дочок банків з державним капіталом Російської Федерації санкції у вигляді запобігання виведенню капіталу за межі України.

У Центральному банку РФ заявили, що введення Україною санкцій стосовно дочірніх фінансових установ російських банків не вплине на фінансову стійкість російських кредитних організацій.

Новини за темою: Співробітники "Сбєрбанку" звернулися до Порошенка з проханням вжити заходів для розблокування відділень

"Банк Росії проводить з банками, що мають активи в Україні, роботу з моделювання негативного сценарію, в тому числі й сценарію повного знецінення цих інвестицій. За зробленими оцінками з урахуванням незначного обсягу цих інвестицій у балансах російських банківських груп і вже створених під їх знецінення резервів навіть найбільш негативний сценарій істотно не вплине на їхню фінансову стійкість", - заявляють у Центробанку РФ, повідомляє "Інтерфакс".

Новини за темою: Засідання РНБО з питання санкцій до "дочки" "Сбербанку" РФ заплановано на 16 березня, - джерело