"Сбербанк Росії" не має наміру закривати українську "дочку"

Російський банк спільно з НБУ продовжує шукати рішення щодо продажу "Сбербанку" в Україні

Открытый источник

"Сбербанк Росії" як і раніше, не розглядає варіант "здачі" ліцензії свого українського дочірнього банку. Про це повідомив журналістам перший заступник голови правління "Сбербанку Росії" Лев Хасіс, передає "Інтерфакс-Україна".

"З урахуванням того санкційного режиму, який запроваджено в Україні щодо російських банків, це абсолютно безперспективна історія, тому що навіть якщо уявити собі, що ми б припинили діяльність банку, заплатили б за всіма зобов'язаннями перед клієнтами і зібрали б усі гроші з боржників, то навіть і в цьому випадку забрати свої гроші ми не зможемо", - сказав Лев Хасіс.

Новини за темою: "Сбербанк Росії" вчетверте спробує продати українську "дочку"

Він нагадав, що санкції, запроваджені Україною проти Росії, "припускають заборону на будь-який рух грошей з України в бік російських банків". За словами топ-менеджера, "Сбербанк Росії" продовжує діалог з Нацбанком України.

В кінці 2017 року білоруський "Паритет банк" подав заявку на покупку українського підрозділу російського "Сбербанку" - АТ "Сбербанк", проте в травні 2018 року отримав відмову

У червні поточного року "Паритет банк" знову подав заявку в НБУ на купівлю української "дочки " Сбербанку", але знову отримав відмову

Новини за темою: Апеляційний суд заарештував акції російських "Промінвестбанку", "Сбербанку" і "ВТБ Банку"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів