Світовий банк у вересні ухвалить рішення про виділення 800 млн дол. на будівництво доріг в Україні, - Пивоварський

Також тривають переговори з ЄІБ та ЄБРР

З відкритих джерел

Світовий банк (СБ) у вересні поточного року ухвалить рішення про виділення Україні 800 млн дол. на будівництво та експлуатацію доріг у наступному році. Про це у ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Він зазначив, що це питання вчора обговорювалося на передфінальній робочій зустрічі з представниками СБ.

"У вересні буде рада директорів, яка повинна прийняти рішення про виділення 800 млн дол., з яких половина піде на добудову відрізку (автодороги, - ред.) Полтава-Харків, а інша половина – на експлуатацію", — сказав Пивоварський.

Новини за темою: На капремонт українських доріг необхідно 1 трильйон гривень, - представник Мінінфрастуктури

Міністр також підкреслив, що було визначено низку пріоритетних доріг, на які СБ буде готовий виділити близько 400 млн дол. для того, щоб поліпшити їх технічний стан. "Тобто цей проект, якщо все буде нормально, у вересні буде узгоджено, і тоді з 2016 року ми будемо мати доступ до цих грошей і будемо їх використовувати", — зазначив Пивоварський.

Крім того, глава Мінінфраструктури повідомив про триваючі переговори з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), результати яких будуть відомі у вересні.

"Однак ми відчуємо все це, починаючи з 2016-2017 року", — підсумував Пивоварський.

Новини за темою: Іноземні інспектори у рамках пілотного проекту перевірять якість ремонту доріг Київської обл., - Пивоварський

Відзначимо, раніше в Міністерстві інфраструктури України заявляли про нестачу коштів на ремонт доріг.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк планує виділити 400 млн євро кредиту на розвиток української муніципальної інфраструктури.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів