Саудівська компанія SALIC купує великий український агрохолдинг

Президент зазначив, що рішення Salic придбати "Мрія Агрохолдинг" дійсно є надзвичайно важливою подією і демонструє готовність іноземних інвесторів вкладати гроші в Україну

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко вітає рішення про придбання компанією The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co (Salic, Саудівська Аравія) агрохолдингу "Мрія" (Тернопільська область). Про це глава держави повідомив у своєму мікроблозі в Twitter.

"Рішення Salic придбати "Мрія Агрохолдинг" дійсно є надзвичайно важливою подією і демонструє готовність іноземних інвесторів вкладати гроші в Україну, кардинальні зміни в інвестиційному кліматі й у ставленні інвесторів до нашої держави", - написав Порошенко.

Також він додав, що цей контракт є найбільшим у сільськогосподарському секторі за період незалежності України.

Президент уточнив, що угода не передбачає купівлю українських земель, йдеться про купівлю активів, що, на його думку, сприятиме підвищенню рівня інвестицій в агрокомплекс та рівня технологій, що відповідно підвищить врожайність, експорт та створить нові робочі місця.

Новини за темою: У ЄБРР розповіли про співпрацю з найбільшими агрохолдингами країни

Нагадаємо, агентство Bloomberg з посиланням на джерела повідомило, що саудівська сільськогосподарська і тваринницька інвестиційна компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co може купити український агрохолдинг "Мрія".

За даними видання, Salic в Україні обробляє близько 45 тис. га, які прилягають до земель "Мрії". Внаслідок поглинання земельний банк Salic в Україні може зрости до понад 200 тис. га.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів