Україна за 10 міс. 2016 р. імпортувала свинини на 627 тис. доларів більше, ніж експортувала

А місяцем раніше ця різниця дорівнювала 1,7 млн доларів

Фото з відкритих джерел

Негативне зовнішньоторговельне сальдо зі свіжої, охолодженої і мороженої свинини в Україні зменшилося в 1,7 рази за 10 місяців 2016 року. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації "Свинарі України" з посиланням на дані Державної фіскальної служби (ДФС).

Так, за 10 місяців цього року вартість ввезеної свинини перевищила дохід від експорту на 627 тис. дол. А місяцем раніше ця різниця дорівнювала 1,7 млн дол.

Новина за темою: Що краще продавати на експорт: чавун, пшеницю або гастарбайтерів

"Скоротити розрив дозволило те, що обсяги вивезеної свинини майже в 5 разів перевищили надходження свинини з-за кордону. Зазначимо, що протягом січня-жовтня Україна експортувала 2,03 тис. т свіжої, охолодженої і мороженої свинини, або в 12 разів менше, ніж за аналогічний період минулого року, а завезла 2,53 тис. т (-36% до 10 місяців 2015 року)", - коментує аналітик Асоціації "Свинарі України" Олександра Бондарська.

Також раніше повідомлялося, що Молдова тимчасово заборонила ввезення з України сприйнятливих до вірусу африканської чуми свиней (домашніх свиней і диких кабанів), м'яса, засобів, продуктів і субпродуктів тваринного походження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів