Розенко сподівається, що Рада ухвалить законопроекти щодо пенсійної реформи до літніх канікул

Міністр провів зустріч з постійним представником МВФ в Україні Жеромом Ваше

Украинское фото

Міністр соціальної політики України Павло Розенко висловив сподівання, що Верховна Рада розгляне і ухвалить внесений урядом пакет законопроектів щодо реформування пенсійної системи до завершення роботи другої сесії. Про це міністр сказав під час зустрічі з постійним представником МВФ в Україні Жеромом Ваше, повідомляє прес-служба міністерства.

"Внесені урядом законопроекти щодо реформування пенсійної системи містять основні параметри, прописані в коаліційній угоді та програмі діяльності уряду, так і у меморандумі з МВФ", - зазначив він, уточнивши, що мова йде про запровадження трирівневої пенсійної системи.

Розенко також додав: "Сподіваюся, що парламент зможе прийняти відповідні закони до липня, літньої перерви у роботі парламенту".

Міністр також зазначив, що пенсійна реформа не зводиться тільки до прийняття відповідних законів.

"Ми будемо рухатися до того, щоб усунути ті фактори, які сьогодні ведуть пенсійну систему до колапсу. Пенсійний фонд повинен перетворитися в класичну страхову організацію, яка буде надавати не соціальну допомогу у визначених обсягах, а при настанні страхового випадку, яким є вихід на пенсію, буде виділяти людям ті кошти, які вони реально заробили", - пояснив Розенко.

У свою чергу Жером Ваше підкреслив, що пенсійна реформа є чи не найважливішою соціальною реформою, яку почав Кабмін. Він також запевнив, що фахівці МВФ готові надати всебічну експертну підтримку урядовим ініціативам.

Новини за темою: Розенко: Пенсійна реформа передбачає окрему систему нарахувань для професій пільгового статусу

Додамо, Мінсоцполітики розраховує в 2017 р. залучити до накопичувальної пенсійної системи 6 млн громадян. За даними міністра, накопичувальна система буде обов'язковою для людей до 35 років. При цьому міністр зазначає, що держава буде жорстко контролювати гарантування та використання внесків накопичувальної пенсійної системи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів