Розенко про можливі коливання курсу: Ситуація є стабільною

За словами Розенка, 40 копійок — це не рівень, коли можна говорити про катастрофу

Фото з відкритих джерел

Наразі ситуація з курсом гривні під час воєнного стану спокійна і причин для того, щоб нервувати з цього приводу, нема. Про це заявив віце-прем'єр Павло Розенко у програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна". 

"Давайте згадаємо зовсім недавню історію, 2014 року, коли курс гривні "скакав" втричі. Протягом короткого часу. Долар був по 8 грн, тоді став 15, потім 25 і доходив до 40-50 грн за долар. Коли ми зараз говоримо, що за чотири дні 40 копійок, то це ще раз підтверджує, з одного плану – про стабільність фінансової системи України, що навіть на тлі, так, такого не зовсім позитивного сигналу про запровадження воєнного стану, при наростанні певної стурбованості людей, все рівно, - 40 копійок це не рівень, коли можна говорити про катастрофу. Це нормальне коливання національної валюти", - заявив Розенко.

Як повідомлялося, раніше Нацбанк попросив банки наповнити банкомати, щоб задовольнити попит людей на готівку, який може збільшитися у зв'язку з очікуваним введенням військового стану. 

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів