Розенко: Гроші на підвищення зарплат з'являться від детінізації і зростання економіки

За словами Розенка, рівень зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплатню до 4100 грн

Павло Розенко Пресс-служба Кабмина

Кошти у державному бюджеті для підвищення мінімальних зарплат з'являться від детінізації і зростання економіки. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна".

"Перше - за рахунок зростання економіки. І друге - за рахунок детінізації економіки, легалізації заробітних плат, які сплачуються в тіні. На сьогоднішній день, за даними Міністерства економіки, понад 50% економіки України перебуває в тіні. Я бачив останні дані Мінекономіки,  7-10% вони оцінюють вихід тіньової економіки в світле. І ми це бачимо по доходах Пенсійного фонду, адже ми за станом на жовтень зібрали на 25 млрд більше, ніж запланували за умови підвищення заробітної плати до 3200 грн", - заявив Розенко.

Новини за темою: Розенко переконаний, що підвищення мінімальної зарплати до 4,1 тис. грн не призведе до інфляції

Віце-прем'єр-міністр заявив, що рівень зростання економіки дасть можливість надалі збільшити мінімальну зарплату до 4100 грн.

"Ми відчуваємо, що рівень зростання економіки дасть нам можливість зробити мінімальну заробітну плату 4100 грн. Я вважаю неприпустимим, у тому числі для майбутнього розвитку України, коли роботодавці починають економити на своїх працівниках і говорити про те, що вони будуть платити 3200 грн, а їм за це повинні аплодувати, тому що у них є хоча б ця мінімальна плата. Ні, це неправильно. Досить до українських працівників ставитися як до бидла. Тому ми ведемо діалог з роботодавцями і говоримо: хочете зберегти українську робочу силу (це президент сказав кілька днів тому), - будь ласка, роботодавці, платіть людям більшу заробітну плату", - заявив Розенко.

Новини за темою: Гройсман: Якщо занадто сильно підняти мінімальну зарплату - це призведе до негативних наслідків

Як повідомлялося, 4 грудня президент Петро Порошенко виступив за підвищення у 2018 році мінімальної зарплати до 4100 грн.

Зазначимо, з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна платня в Україні становить 3200 грн.

Новини за темою: Із 1 вересня мінімальна зарплатня солдатів у зоні АТО становить 17 тис. грн, – Міноборони

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів