Trump World Tower
http://wirednewyork.com

Представники російської еліти активно купували американську нерухомість в будівлях президента США Дональда Трампа, повідомляє Reuters з посиланням на бази даних Orbis компанії Bureau Van Dijk, власників квартир і ріелторів.

Новини за темою: Трамп високо оцінив внесок Меркель і Олланда у вирішення конфлікту в Україні

За даними агентства, в семи висотних будівлях у Флориді, яким володіє Трамп, щонайменше 63 людини з російськими паспортами купили житло. Загальна вартість цієї нерухомості як мінімум 98,4 млн дол. При цьому власниками принаймні 703 з 2044 об'єктів нерухомості в семи будинках Трампа є товариства з обмеженою відповідальністю. Вони не вказують в документах імена реальних власників, отже, робить висновок агентство, число російських власників житла може бути іншим.

Новини за темою: Мін'юст США направив апеляцію на рішення суду щодо міграційного указу Трампа

Агентство стверджує, серед покупців житла були колишній топ-менеджер Федерального агентства Спецбуд Олександр Юзвик, президент інвестиційного банку "Вікінг" в Санкт-Петербурзі Олексій Устаєв. Крім них, житлом володіють регіональні політики і бізнесмени, а також Андрій Трусков — співвласник Absolute Group LLC, що спеціалізується на девелопменті, інвестиції та оптової торгівлі електронікою.