РНБО ухвалила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік

Планується, що в наступному році на потреби нацбезпеки буде спрямовано більше 5% ВВП

Facebook Святослав Цеголко

Рада національної безпеки і оборони України затвердила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, всього на потреби сектора нацбезпеки і оборони буде спрямовано більше 5% ВВП. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

"Одним з важливих пріоритетів бюджету на наступний рік за дорученням президента України визначено істотне збільшення грошового забезпечення військовослужбовців", - зазначає секретар РНБО.

За його словами, серед пріоритетних напрямів фінансування на наступний рік - виконання заходів з розроблення, підготовки виробництва і закупівлі нових зразків озброєння та військової техніки, зокрема, сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, крилатих ракет) посилення системи протиповітряної оборони держави і можливостей авіації Повітряних сил Збройних сил України.

Новини за темою: РНБО підтримала пропозицію Порошенка про непродовження договору з РФ на наступні 10 років

Крім того, передбачається реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, заходи з розвитку і модернізації спецзв'язку і захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 рр.; посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом та диверсійної діяльністю тощо.

Нагадаємо, що в державному бюджеті на 2018 рік закладено 83,3 млрд грн для Міністерства оборони. З них 256 млн було передбачено для РНБО.

До того ж начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко раніше повідомив, що Україна планує витратити 250 млн доларів військової допомоги від США на медицину, ППО і засоби радіоелектронної боротьби. Планується, що ці кошти буде отримано в 2019 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів