Рада має намір скасувати реєстрацію іноземних інвестицій

Також планується надати право отримувати посвідку на тимчасове проживання в Україні іноземним інвесторам

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада України планує скасувати реєстрацію іноземних інвестицій. За відповідний законопроект №4541 у першому читанні за основу проголосували 235 народних депутатів.

Так, із Господарського кодексу України, а також законів "Про режим іноземного інвестування" та "Про усунення дискримінації в оподаткуванні суб'єктів підприємницької діяльності, створених з використанням майна та коштів вітчизняного походження" пропонується виключити положення, що регулюють питання державної реєстрації іноземних інвестицій (останню пропонується замінити формальним інформуванням для ведення державної статистики).

Новини за темою: Гройсман переконаний, що інвестування в освіту буде одним із найуспішніших у 2017 році

Крім того, законопроект врегульовує базові аспекти оформлення дозволу на застосування праці іноземців та посвідки на тимчасове проживання і надає право отримувати посвідку на тимчасове проживання в Україні іноземним інвесторам, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на підприємстві.

Нагадаємо, 3 жовтня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував створення на поточному тижні Офісу із супроводу інвестицій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів