Рабінович: Політсили південного сходу і центру мають відкинути розбіжності заради майбутнього України

Рабінович перелічив п'ять пунктів, які, на його думку, мають консолідувати ідеологічно близькі до "За життя" політсили

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Політсили південного сходу і центру мають відкинути розбіжності заради майбутнього України. Про це під час авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Переговорний процес щодо об'єднання політичних сил (які представляють південний схід і центр України, – ред.) триває. Дійсно, є деякі складності у спілкуванні між тими, хто має різні погляди. Тому процес триває непросто, є багато питань, які потрібно вирішити. Тому нам нині треба виробити кілька пунктів, які об'єднають нас усіх", – зазначив політик.

Під час ефіру Рабінович перелічив п'ять пунктів, які, на його думку, мають консолідувати ідеологічно близькі до "За життя" політсили.

"Не йдеться про якесь "злиття в єдиному пориві". Ми намагаємося намацати ті точки, які можуть нас об'єднати. Такими точками насамперед мають бути встановлення миру, зупинка соціальної катастрофи і зниження тарифів, припинення роботи Міжнародного валютного фонду в Україні, курс на розбудову незалежної нейтральної країни – "Швейцарії Східної Європи". Ці чотири пункти превалюють у мене над усіма іншими, але є ще важливий п'ятий пункт – зупинити корупцію. Почнімо з цих пунктів, а там життя покаже", – закликав народний депутат.

При цьому він запропонував потенційним союзникам "залишити за рамками ключових питань всі нинішні розбіжності".

"Якщо ці п'ять пунктів підтримуємо ми в "За життя", підтримують "Опозиційний блок", будь-які інші політсили та суспільні рухи, то на їх основі ми маємо об'єднуватися. А всі інші розбіжності залишити за рамками цих питань. У нас багато розбіжностей, ми по-різному бачимо дуже багато речей. Але якщо ми зійдемося у цих ключових для миру й економіки пунктів, то зможемо об'єднатися заради майбутнього України", – резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше лідер партії "За життя" закликав всі опозиційні політичні сили країни, що мають підтримку виборців південного сходу і центру України, припинити розбіжності і консолідуватися в боротьбі за спасіння України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів