Пинзеник: Проблема України в тому, що МВФ – кредитор "останньої надії"

"Подобається нам чи не подобається МВФ, але іншого каналу отримання кредиту зараз у нас немає", - заявив Пинзеник.

Народний депутат Віктор Пинзеник в програмі "Гордон" на телеканалі "112 Україна". 112.ua

В України зараз немає іншого каналу отримання кредитів, крім як МВФ. Про це в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна" заявив нардеп від БПП, член бюджетного комітету Ради Віктор Пинзеник.

"У нас є дисбаланс у валютних потоках. Ми ж не можемо імпортні товари купити за гривню або будь-яку іншу валюту. Це явище, яке ми переживали і не один раз, і виходили з цієї ситуації. Проблема країни в тому, що цей кредитор - "будинок останньої надії". Коли звертаються до Валютного фонду? Коли вже ніхто не займає. Бо хоча ми чуємо про кредити, які ми отримуємо з інших місць, всі вони пов'язані з кредитом МВФ. Тому, подобається нам чи не подобається МВФ, але іншого каналу отримання кредиту зараз у нас немає", - заявив Пинзеник.

Новини за темою: Чому МВФ продовжує давати гроші Україні

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд допускає виділення Україні у 2017 році трьох траншів на загальну суму 4,4 млрд дол. при виконанні всіх умов програми розширеного фінансування (EFF). Україна цього року повинна провести пенсійну, земельну реформи, прозору приватизацію, продовжити боротьбу з корупцією і виконати ще ряд умов.

Новини за темою: Гройсман обговорив з главою місії МВФ в Україні приватизацію, земельну та пенсійну реформи

3 квітня Рада директорів МВФ схвалила виділення Україні 1 млрд дол. Також раніше був опублікований Меморандум з МВФ.

Новини за темою: Місія МВФ почне роботу в Україні в травні, - НБУ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...