Пинзеник: Гривня недооцінена

"Країна відноситься до країн з так званими "недооціненими активами", - упевнений депутат

Народний депутат Віктор Пинзеник в програмі "Гордон" на телеканалі "112 Україна". 16.04.2017 112.ua

Нардеп від "БПП", член бюджетного комітету Ради Віктор Пинзеник вважає, що українська валюта недооцінена, а Укрраина відноситься до числа країн з так званими "недооценными активами". Про це Пинзеник повідомив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна".

"Я скажу парадоксальну річ: гривня недооцінена. Єдине, я б не хотів, щоб після цього мого ув'язнення хтось сказав, що завтра долар впаде. Мова йде про перспективу, яку можна реалізувати. Країна відноситься до країн з так званими "недооціненими активами". Я поясню це. "Сотка" в Києві коштувала сто тисяч доларів, і сама "сотка" сьогодні, вона нічим не змінилася - вона коштує 10 тисяч доларів. Вона в десять разів впала в ціні. Фінансовий стан в країні викликає таке падіння", - заявив Пинзеник.

"Правильна економічна політика відкриває дорогу до великих інвестицій в сектор, тут можна заробити більше, ніж скрізь. "Дрібниця" треба прибрати. Вона, "дрібниця", - така досить велика: заберіть ризики", - зазначив він.

Зазначимо, прем'єр Володимир Гройсман заявив про необхідність забезпечення щорічного зростання ВВП на рівні не менше 4-5% до 2020 року. 13 квітня НБУ знизив прогноз зростання ВВП в поточному році до 1,9% і підвищив на 2018 і 2019 роки - до 3,2 та 4%.

У 2016 році ВВП України зріс на 2,3%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...