Нардеп: Приватизовувати потрібно нерентабельні підприємства, а не ті, які можуть потенційно приносити прибуток

Треба скинути баласт державної влади від підприємств, які дотуються, вважає нардеп

"112 Украина"

Треба приватизовувати ті підприємства, які утримує держава і не отримує прибутку, а на ті, що можуть бути рентабельними, варто звернути увагу. Про це заявив нардеп Олег Барна в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Відносно приватизації, так, потрібно скинути баласт державної влади від тих підприємств, які є не рентабельними, які є збитковими, які 5-10 років не приносять доходу державі, а навпаки, ще й держава фінансує їх утримання, чи оплату штату, чи утримання техніки", - сказав Барна.

Проте, за його думкою, при цьому треба звернути серйозну увагу на підприємства, які можуть приносити прибуток, але через поганий менеджмент керівництва, чи погано створену структуру діяльності позбавлені сприятливих умов роботи. Як приклад такого підприємства нардеп назвав "Укрспирт".

Новини за темою: Гройсман заявив про намір виставити ОПЗ на повторний аукціон

Нагадаємо, позиції народних депутатів щодо приватизації державних підприємств сильно різняться. Зокрема, депутат від "БПП" Сергій Лещенко переконаний, що державні активи повинні бути приватизовані, тому що це розсадник корупції.

Тим часом позафракційний народний депутат Володимир Парасюк висловив думку, що держпідприємства можна передати в управління трастових фондів і отримувати дивіденди, якщо корупцію на них не можуть подолати.

А от нардеп Олег Суховський наголошує, що стратегічні підприємства в Україні треба не продавати, а призначати ефективний менеджмент і виводити їх у прибуток.

Новини за темою: Приватизація обленерго розпочнеться без запізнень, - Фонд держмайна

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів